Officiell webbshop för DJO Nordic
Fri frakt vid 500 kr. Gäller enbart vid kortbetalning

Kontakta Oss

Vill du komma i kontakt med oss kan du göra det på följande sätt

Vid beställning
Irene Åberg      
Linda Mårtensson 
Sofia Åkerman



T 040 39 40 00
order.nordic@djoglobal.com

Garanti, Retur och Teknisk Service



Besöksadress
Murmansgatan 126
212 25 Malmö

Returadress/ Leveransadress
Vi rekommenderar att skicka in stimulatorer som ska på service med 'Företagspaket' till oss för en säkrare och snabbare leverans.

DJO Nordic AB
Krusegatan 27
212 25 Malmö

Vid frågor
Garanti och Retur
040 39 40 27 
Repair.Service.nordic@djoglobal.com


DISTRIKTSANSVARIG SÄLJARE


BRACING & SUPPORT

AIRCAST - DR COMFORT - DONJOY - EXOS - PROCARE 


Maria Ottander
Produktspecialist/leg fysioterapeut
Stockholm, Uppsala, Örebro 
Jämtland, 
Västernorrland
Västerbotten, Norrbotten
M 0703 35 13 41
maria.ottander@djoglobal.com 



Rickard Hanzek
Produktspecialist/leg Ortopedingenjör
Västra Götaland, Jönköping
Halland, Kronoberg, Dalarna
Värmland, Östergötland
M 0761 30 57 70
rickard.hanzek@djoglobal.com



Claes Esplund
KAM/Produktspecialist 
Södermanland, Västmanland
Kalmar
, Gotland, Gävleborg
M 0761 30 57 70
claes.esplund@djoglobal.com



Kundtjänst
Blekinge, Skåne
T 040 39 40 00
order.nordic@djoglobal.com

RECOVERY SCIENCES
CEFAR -  CHATTANOOGA - ESAOTE - SISSEL


Helene Garpefors
Produktspecialist/leg Sjukgymnast
Stockholm, Uppsala, Örebro
Västernorrland, Gävleborg
M 0730 43 70 20
helene.garpefors@djoglobal.com


Kim Forsell
Produktspecialist 
V.Götaland, Dalarna, Västmanland, Värmland, Södermanland
Östergötland, Gotland, Västerbotten, Jämtland
M 0702 09 71 19
kim.forsell@djoglobal.com



Mattias Ahlstrand
Leg. Naprapat/CST/Produktspecialist
Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland
Kronoberg, Jönköping, Norrbotten
0763 11 28 22
mattias.ahlstrand@djoglobal.com
Erbjudanden
Populärt just nu!
DURA STICK PREMIUM 50x100 mm oval
DURA STICK PREMIUM 50x100 mm oval
208,00 kr
easy_cable
Kabel CEFAR EASY
144,00 kr
DURA STICK PREMIUM - för känslig hud 50x50mm
DURA STICK PREMIUM - för känslig hud 50x50mm
199,00 kr
Brands