Officiell webbshop för DJO Nordic
Fri frakt vid 500 kr. Gäller enbart vid kortbetalning

Kontakta Oss

Vill du komma i kontakt med oss kan du göra det på följande sätt

Vid beställning
Irene Åberg      
Linda Mårtensson 
Sofia Åkerman



T 040 39 40 00
order.nordic@djoglobal.com

Garanti, Retur och Teknisk Service



Besöksadress
Murmansgatan 126
212 25 Malmö

Returadress/ Leveransadress
Vi rekommenderar att skicka in stimulatorer som ska på service med 'Företagspaket' till oss för en säkrare och snabbare leverans.

DJO Nordic AB
Krusegatan 27
212 25 Malmö

DISTRIKTSANSVARIG SÄLJARE

BRACING & SUPPORT

AIRCAST - DR COMFORT - DONJOY - EXOS - PROCARE 


Maria Ottander
Produktspecialist / leg fysioterapeut
Stockholm, Uppsala, Örebro
M 0703 35 13 41
maria.ottander@djoglobal.com


Rickard Hanzek
Produktspecialist / leg Ortopedingenjör
V.Götaland, Dalarna, Västmanland, Värmland
Södermanland, Östergötland, Gotland
M 0761 30 57 70
rickard.hanzek@djoglobal.com


Dimo Tzotzis
Produktspecialist / leg Ortopedingenjör
Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland, Kronoberg
Jönköping, Gävleborg, Jämtland, Norrbotten
M 0706 50 91 41
dimo.tzotzis@djoglobal.com

RECOVERY SCIENCES
CEFARCOMPEX -  CHATTANOOGA - COMPEX - ESAOTE - SISSEL


Helene Garpefors
Produktspecialist / leg Sjukgymnast
Stockholm, Uppsala, Örebro
Västernorrland, Gävleborg
M 0730 43 70 20
helene.garpefors@djoglobal.com


Kim Forsell
Produktspecialist 
V.Götaland, Dalarna, Västmanland, Värmland, Södermanland
Östergötland, Gotland, Västerbotten, Jämtland
M 0702 09 71 19
kim.forsell@djoglobal.com



Mattias Ahlstrand
Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland
Kronoberg, Jönköping, Norrbotten
0763 11 28 22
mattias.ahlstrand@djoglobal.com
Erbjudanden
UTHYRNING AV TENS SMÄRTLINDRING FÖR GRAVIDA
DJO Global på YouTube
Populärt just nu!
42198_DS_plus_50x50_Webb
DURA STICK PLUS 50x50 mm (10 förp. 10% rabatt)
78 kr
42199_DS_plus_50x90_Webb
DURA STICK PLUS 50x90 mm (10 förp. 10% rabatt)
106 kr
REPBandsboxar 45m
REP Bands, 45m (Medelhård (Grön))
788 kr
Brands