Officiell webbshop för DJO Nordic

Kontakta Oss

Vill du komma i kontakt med oss kan du göra det på följande sätt

Vid beställning

T 040 39 40 00
F 040 39 40 99
order.nordic@djoglobal.com

Vid frågor kring Garanti och Retur

T 040 39 40 27
catrine.holmberg@djoglobal.com

Vid frågor kring Teknisk Service

T 040 39 40 42
tony.lindberg@djoglobal.com

Besöksadress
Murmansgatan 126
212 25 Malmö

Returadress/ Leveransadress
Vi rekommenderar att skicka in stimulatorer som ska på service med 'Företagspaket' till oss för en säkrare och snabbare leverans.

DJO Nordic AB
Krusegatan 27
212 25 Malmö

DISTRIKTSANSVARIG SÄLJARE

BRACING & SUPPORT

AIRCAST - DR COMFORT - DONJOY - EXOS - PROCARE 


Maria Ottander
Produktspecialist / leg fysioterapeut
(Stockholm, Uppsala, Örebro)
M 0703 35 13 41
maria.ottander@djoglobal.com


Rickard Hanzek
Produktspecialist / leg Ortopedingenjör
(V.Götaland, Dalarna, Västmanland, Värmland,
Södermanland, Östergötland, Gotland)
M 0761 30 57 70
rickard.hanzek@djoglobal.com


Dimo Tzotzis
Produktspecialist / leg Ortopedingenjör
(Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland, Kronoberg,
Jönköping, Gävleborg, Jämtland, Norrbotten)
M 0706 50 91 41
dimo.tzotzis@djoglobal.com

RECOVERY SCIENCES
CEFARCOMPEX -  CHATTANOOGA - COMPEX - ESAOTE - SISSEL


Helene Garpefors
Produktspecialist / leg Sjukgymnast
(Stockholm, Uppsala, Örebro,
Västernorrland, Gävleborg)
M 0730 43 70 20
helene.garpefors@djoglobal.com


Kim Forsell
Produktspecialist 
(V.Götaland, Dalarna, Västmanland, Värmland, Södermanland,
Östergötland, Gotland, Västerbotten, Jämtland)
M 0702 09 71 19
kim.forsell@djoglobal.com


Matilda Hellman
Produktspecialist / leg Sjukgymnast
(Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland,
Kronoberg, Jönköping, Norrbotten)
M 0763 11 28 22
matilda.hellman@djoglobal.com
Erbjudanden
UTHYRNING AV TENS SMÄRTLINDRING FÖR GRAVIDA
DJO Global på YouTube
Populärt just nu!
42198_DS_plus_50x50_Webb
DURA STICK PLUS 50x50 mm (10 förp. 10% rabatt)
78 kr
DURA STICK PREMIUM 40x60mm oval
DURA STICK PREMIUM 40x60mm oval (1 förp.)
111 kr
Sissel_SitFitPlus_5farger
SISSEL® SitFit Plus (Svart)
384 kr
Brands