Officiell webbshop för DJO Nordic
Priser inkl. moms

Kontakta Oss

Vill du komma i kontakt med oss kan du göra det på följande sätt:
Telefon: 040-39 40 00
Fax: 040-39 40 99
info.nordic@djoglobal.com

Vid beställning
Telefon: 040-39 40 00
Fax: 040-39 40 99
order.nordic@djoglobal.com

Vid frågor kring Garanti och Retur:
Telefon: 040-39 40 27
catrine.holmberg@djoglobal.com

Vid frågor kring Teknisk service:
Telefon: 040-39 40 42
tony.lindberg@djoglobal.com

Besöksadress
Murmansgatan 126
212 25 Malmö

Returadress/ Leveransadress
Vi rekommenderar att skicka in stimulatorer som ska på service med 'Företagspaket' till oss för en säkrare och snabbare leverans.

DJO Nordic AB
Krusegatan 27
212 25 Malmö

Distriktsansvariga säljare:

Bracing & Support


Therese Stenlund
(Stockholm, Uppsala, Örebro)
0703-35 13 41
therese.stenlund@djoglobal.com

Rickard Hanzek
(V.Götaland, Dalarna, Västmanland, Värmland,
Södermanland, Östergötland, Gotland)
0761-30 57 70
rickard.hanzek@djoglobal.com

Dimo Tzotzis
(Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland, Kronoberg,
Jönköping, Gävleborg, Jämtland, Norrbotten)
0706-50 91 41
dimo.tzotzis@djoglobal.com

Recovery & Sciences

Helene Garpefors
(Stockholm, Uppsala, Örebro,
Västmanland, Gävleborg)
0730-43 70 20
helene.garpefors@djoglobal.com

Kim Forsell
(V.Götaland, Dalarna, Västmanland, Värmland, Södermanland,
Östergötland, Gotland, Västerbotten, Jämtland)
0702-09-71 19
kim.forsell@djoglobal.com

Matilda Hellman
(Blekinge, Kalmar, Skåne, Halland,
Kronoberg, Jönköping, Norrbotten)
0763-11 28 22
matilda.hellman@djoglobal.com
Erbjudanden
UTHYRNING AV TENS SMÄRTLINDRING FÖR GRAVIDA
DJO Global på YouTube
Populärt just nu!
42207_DS_Premium_40x60_Webb
DURA STICK PREMIUM 40x60mm oval
111 kr
42198_DS_plus_50x50_Webb
DURA STICK PLUS 50x50 mm
78 kr
6220700_DS_Premium_50x100_Webb
DURA STICK PREMIUM 50x100 mm oval
167 kr
Compex Elektroder snap 5x5
Compex Snapelektroder 50x50 mm Snap
98 kr
ph 5.5 1l liten blid
Massagelotion pH 5.5
175 kr
Brands